Video mesiaca (10/09): sladká (ska)kamarátka

Autor: Michal Matúšov | 30.10.2009 o 20:42 | Karma článku: 5,23 | Prečítané:  2036x

Počasie je čoraz studenšie a studenšie, vietor sa zabára do kostí a Slnko skoro zapadá. Ľahký liek na rýchle vylepšenie nálady sa naozaj zíde. Takým liekom je aj dobrá kamarátka ... skakamarátka!

Priznám sa, že dnes nám pomerne naponáhlo a polovicu vecí som ani nestihol, ale tento pravidelný príspevok som stihnúť jednoducho musel. V časovom sklze som si nevedel rýchlo spomenúť na žiaden dobrý klip len tak spamäti, tak som si pozrel akú hudbu vlastne mám. A našiel som ju, Hudbu. Presnejšie Hudbu z Marsu.

 

Ľahké rytmy a ľahkosť života mi hneď pripomenuli jednu z mojich obľúbených, Skakamarátku. Táto pieseň je pre mňa špeciálna hlavne preto, že je to prvá pieseň od Hudby z MArsu, ktorú som poznal. Ako inak, úplnou náhodou. Tak som sa po nich trocha popozeral, našiel ich na YouTube a konečne aj na koncert som zašiel. Skakamarátka ma proste dostala.

Mal som však veľké šťastie. Skakamarátku som počúval ešte pred tým ako ju vydali na ich, zatiaľ najnovšom, albume, Idoli. Všeobecne sa mi piesne z Idoli páčia menej ako z predchádzajúcich albumov, dokonca menej ako tie isté piesne ale nahrané pred 2 rokmi...

To však teraz nehrozí, prinášam Vám staršiu verziu Skakamarátky s dósť že pohodovým klipom. Príjemné počúvanie, radosť a mier do duše. A dáku tú skakamarátku na dĺhé jesenné večery.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Podozrivé inzeráty lákajú na zdravotné pomôcky. Sú to šmejdy

Načúvací prístroj alebo strojček, ktorý narovnáva krivý palec na nohe, by si ľudia mali vyberať u lekára, nie v inzerátoch.

KOMENTÁRE

Komédia na súdoch. Prečo nie sú prípady Majského a Čuňu uzavreté

Treba sa pýtať, kde sme urobili chybu.


Už ste čítali?